Skip to main content

Seniorom zawsze wiatr w oczy?

Odkąd pojawił się COVID, pojawiły się nie tylko problemy zdrowotne ale i te z organizacją funduszy. Pandemia zmusiła nas do czasowego zamknięcia wszystkich PIenińskich Domów Dziennego Pobytu. To z kolei pociągnęło za sobą wstrzymanie funduszy, których później nie udało się w 100% uruchomić na nowo.

Dlatego od pół roku walczymy każdego dnia o środki, które pozwolą nam sprawnie funkcjonować, jednak nie jest to proste – utrzymanie trzech obiektów wymaga dużych funduszy.

 

To jest właśnie ten dzień!

Wiemy, że wielu z Was bardzo na to czekało. My również 🙂 Nadszedł ten dzień, w którym oficjalnie startujemy ze zbiórką funduszy w serwisie Patroniet.pl

Wierzymy, że dzięki temu uda nam się nie tylko wrócić do wcześniejszej sprawności organizacyjnej, ale rozwiniemy skrzydła dla naszych Seniorów.

Dzięki wsparciu pro bono zespołu agencji Real Marketing stworzyliśmy wspólnie tę stronę internetową, oraz (a nawet przede wszystkim) nasze konto w serwisie Patronite.pl (na które gorąco zapraszamy – jak również do zostania naszym Patronem).

 

Będziemy Was zaskakiwać!

Jesteśmy pewni, że obecność na Patronite.pl oraz intensywne działanie w Internecie, pozwoli nam nie tylko zebrać najbardziej potrzebne środki na transport, ogrzewanie i ubezpieczenie. Mamy wiele pomysłów, które pozwolą wszystkim naszym Seniorom cieszyć się otaczającym światem na wiele różnych sposobów.

Będziemy Was zaskakiwać na naszej grupie dla Patronów na Facebooku – zapraszamy na nią wszystkich naszych Patronów, niezależnie od tego który próg wsparcia wybrali 🙂

Leave a Reply