Skip to main content

W naszym Domu w Jaworkach każdego dnia seniorzy spędzają czas na różnych aktywnościach – od porannej gimnastyki, czy wspólne gry i rozmowy, aż po to co najważniejsze – spędzanie czasu z innymi seniorami. dlatego informujemy, że zostały nam ostatnie cztery miejsca dla seniorów, którzy nie mają jak do nas dotrzeć.

Pomogła nam zbiórka pieniędzy w Internecie

Dzięki zbiórce zorganizowanej w Internecie (tu: www.patronite.pl) udało nam się zebrać część kwoty pozwalającej na zorganizowanie transportu dla tych Seniorów, którzy chcieliby uczęszczać do naszych domów ale nie mają jak do nas dotrzeć. Dzięki zaangażowaniu naszych pracowniczek (dziękujemy Pani Ewy oraz Pani Sylwii), udało się znaleźć profesjonalny transport, który codziennie będzie odbierał seniorów spod domu, a po południu odwoził ich na miejsce.

Póki co nasza zbiórka nie pozwala nam  jeszcze w pełni pokryć kosztów transportu, ale możemy już pokryć znaczną jego część. Dzięki temu, jeśli zbierze się komplet osób mogących skorzystać z transportu, dopłata będzie minimalna a radość seniorów z powodu przyjazdów do naszego Pienińskiego Dziennego Domu Pobytu w Jaworkach – bezcenna.

 

Po więcej informacji zapraszamy tu:
tel.: 570 360 001 (PDDP Jaworki)  – Pani Ewa lub Pani Sylwia.

Wspierając Szeniorów z Pienin pomagasz kolejnym Seniorom spełniać marzenia. Wspierać możesz na patronite.pl/seniorzyzpienin

⚠️
Pomóż nam rozwijać ten projekt!

Dołącz do naszej zbiórki i pomóż nam zapewnić darmowy transport oraz posiłki dla wszystkich Seniorów z Pienin!

Dołącz do Zbiórki i pomóż Seniorom z Pienin

Leave a Reply